Barbara Kotula nagrodzona za poezje

Jedenastoletnia Barbara Kotula z Klubu Literackiego „Pegazik” naszego MDK „ISKRA” została nagrodzona w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka w Płocku.

Jej wiersze „Zawsze”, „J.K.” oraz „Niczym stokrotka” znalazły się w pokonkursowym wydawnictwie „Rozterki młodego serca”. Organizatorzy konkursu nagrali też piękne recytacje dwóch nagrodzonych utworów tej uzdolnionej poetki: recytacja wiersza Zawsze (7) Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku – posty | Facebook oraz wiersza J.K. (7) Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku – posty | Facebook/. Warto posłuchać!

To kolejny sukces poetycki Barbary Kotuli. Dodajmy, że tę zdolną autorkę ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Pile, w sztukę poetycką wprowadza Zuzanna Przeworska. Gratulujemy!

Opublikowano w Aktualności, Klub Dziennikarski „Reporter”, Klub literacki, Zajęcia literackie Klub Literacki „Pegazik”.