Zawody akrobatyki sportowej

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” Piła uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach „Miasta Leszna” w Akrobatyce Sportowej. W zawodach startowało 310 zawodników z 11 różnych klubów z całej Polski m.in. z Wrocławia, Zielonej Góry, Inowrocławia, Sulechowa,Świebodzin, Podmokłe Małe. Pilski Klub reprezentowało 21 zawodników w wieku od 7 do 11 lat. Zawody bardzo udane i na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” Piła przywieźli z Leszna 11 medali w następujących konkurencjach:

1.Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7 lat klasa pierwszy krok : drugie miejsce Wójcik Lena, trzecie miejsce Maja Kobiołka.

2.Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat klasa pierwszy krok: trzecie miejsce zdobyła Antonina Ostrowska.

3.Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 9 lat klasa pierwszy krok: pierwsze miejsce zdobyła Kornelia Wódźka.

4.Ćwiczenia indywidualne chłopców klasa młodzik : drugie miejsce zdobył Maksymilian Markwart.

5.Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 9 lat klasa młodzik: drugie miejsce zdobyła Klaudia Knioła.

6. 3ki dziewcząt klasa pierwszy krok: pierwsze miejsce zdobyły Wybraniec Agata, Pląskowska Jagoda i Gawrych Lena.

7. 2ki dziewcząt klasa pierwszy krok: pierwsze miejsce zdobyły Piasecka Bianka i Domagalska Izabela.

Dla niektórych zawodników był to pierwszy start na zawodach w danej konkurencji i bardzo dobrze im poszło. Najstarsze zawodniczki, które startowały w dwójkach dziewcząt klasa młodzik bardzo mało zabrakło do pozycji medalowych zajęły 4,5 i 9 miejsce w ich konkurencji startowało aż 22 zespoły. Bardzo duży sukces zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” Piła, którzy trenują na co dzień u  trenerką Natalią Troczyńską i Barbarą Rudniewską.