Warsztaty z Prawa Budowlanego (28 czerwca 2017 r.)

Tym razem sala widowiskowa gościła na bezpłatnych warsztatach z Prawa Budowlanego przedsiębiorców, przedstawicieli firm i wszystkich zainteresowanych. Spotkanie otworzył Starosta Pilski p. Eligiusz Komarowski i Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego p.  Milena Tomasz. W pierwszej części warsztatów odbyły się  prelekcje: pierwsza pt. „Proces pozyskiwania pozwoleń na budowę” prowadzona przez panią Aleksandrę Kinowską , Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile oraz druga pt. „Proces realizacji inwestycji,  utrzymania obiektów budowlanych. Samowolne budowle” prowadzona przez panią Milenę Tomasz, Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. W czasie warsztatów specjaliści – pracownicy Wydziału Architektury i Budownictwa oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego udzielali również porad dla zainteresowanych firm. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczyła wypełniona po brzegi sala widowiskowa MDK”ISKRA”.