Uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Pile (20 czerwca 2017 r. )

Kolejna uroczystość zakończenia roku szkolnego na sali widowiskowej miała miejsce 20 czerwca 2017 r. Tym razem honorowymi gośćmi były dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Pile, które pożegnały się również ze swoim przedszkolem tradycyjnym Polonezem . „Misiaków”, bo tak nazywała się grupa najstarszych dzieci pożegnali ich starsi koledzy, byli absolwenci przedszkola Anitka Wieczorek i  Tomek Nałęcki. W części artystycznej były liczne wiersze, piosenki , tańce. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał uroczyste podziękowanie. W imieniu  „Misiaków” Oliwia Wieczorek przygotowała dla wychowawczyni pani Mirki śpiewającą  niespodziankę . Największą niespodzianką dla wszystkich zaproszonych  był występ uczestników zajęć pozaszkolnych Młodzieżowego Domu Kultury  „ISKRA „ . Goście obejrzeli  tańce w wykonaniu dzieci  uczęszczających na zajęcia tańca nowoczesnego pod kierunkiem p. Joanny Harendy.  Dziewczynki zatańczyły taniec nowoczesny, poleczkę , układ baletowy i pokaz mody. Później pięknie  zaprezentowały się zespoły wokalne  Artbuźki ,  Calineczki i wystąpiły wokalistki: Lidia Maciaszczyk z piosenką „Letmia cha-cha”, Liliana Grzesiak z piosenką „Bo ja myślę pozytywnie” i Martyna Chwojnicka  z piosenką „Burza”. Wszystkie artystki przygotowała p. Iwona Brandenburger na koniec wystąpił w układzie sportowym zespół akrobatyczny ćwiczący pod kierunkiem p. Natalii Troczyńskiej. Niespodziankę nagrodzono gromkimi oklaskami, a p. dyrektor Ariana Latzke zaprosiła dzieci wraz z rodzicami od września do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez Młodzieżowy Dom Kultury „ISKRA” w Pile.