22 października 2021 r. Teatralno – muzyczny wieczór w MDK

To był naprawdę wyjątkowy wieczór: 3 premiery dziecięco-młodzieżowych grup teatralnych pani Marioli Kostrzewy i muzyczne popisy młodych instrumentalistów z pracowni instrumentalnej pani Justyny Bramczewskiej!

Długo wyczekiwany na powrót na scenę owocował premierą spektakli: „Cesarski słowik”, „Kwarantanna w mojej głowie”, „Kto pociąga za sznurki?” – trzy niesamowite spotkania z teatrem w reżyserii pani Marioli Kostrzewy. Każda z tych opowieści inna i jakże ważna.

Gitarzyści wraz z p. Justyną Bramczewską rozśpiewali publiczność za sprawą znanych utworów „Hej, sokoły”, „Gdzie strumyk płynie z wolna” czy „Piraci z Karaibów”.

W imieniu młodych artystów i nauczycieli dziękujemy wspaniałej i tak licznie przybyłej publiczności za obecność, kwiaty, słodkości i moc wzruszeń! 🙂

Więcej informacji i galeria zdjęć: Facebook – Teatr MDK Piła

Opublikowano w Aktualności, Pracownia teatralna.