Podsumowanie XXV Edycji Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych

Dnia 21 października br.  w Młodzieżowym Domu Kultury Iskra w Pile podsumowano jubileuszową XXV edycję Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych.

Podczas uroczystego spotkania nagrodzono najlepsze szkoły z gmin powiatu pilskiego, które brały udział w tej rywalizacji. Ponadto z okazji podsumowania jubileuszowej edycji zorganizowano wystawę fotograficzną z pobytów reprezentacji Regionu Pilskiego w Warszawie na stadionie X-lecia oraz na stadionie AWF Warszawa i stadionie Orła, a od 2012 r. na stadionie AZS AWF w Łodzi. Wystawa dokumentuje wydarzenia z 242 meetingów lekkoatletycznych, w tym także tych odbywających się w Pile.

Więcej informacji i galeria zdjęć na stronie: Powiat Pilski – Podsumowanie XXV Edycji Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych