NAGRODY STAROSTY PILSKIEGO W DZIEDZINIE KULTURY – WRĘCZONO

24.02.2023 r. w godzinach popołudniowych  w Centrum Powiatowym ISKRA w Pile Starosta Pilski Eligiusz Komarowski wręczył doroczne nagrody w dziedzinie kultury. Wśród nagrodzonych byli muzycy, poeci, artyści-plastycy oraz osoby, które na co dzień organizują wydarzenia artystyczne i realizują projekty, które mają na celu upowszechnianie kultury.
Wręczono 27 statuetek w pięciu kategoriach. Na uroczystości gościliśmy radnych Rady Powiatu w Pile: Kazimierza Wasiaka, przewodniczącego rady, Magdalenę Zgiep-Porzucek, wiceprzewodniczącą, Emilię Załachowską, radną i członka Zarządu Powiatu w Pile, Teresę Strzelecką, Iwonę Schulz, Marka Kamińskiego, radnych i członka Zarządu Powiatu w Pile a także wójtów i burmistrzów gmin powiatu pilskiego. Wśród artystów/poetów nagrodzona została z naszej placówki Dominika Liszkiewicz uczennica z PEGAZIKA z pracowni Zuzanny Przeworskiej.

Nagrody w kulturze_2023