Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima” ( 18 listopada 2017 r.)

18 listopada o godzinie 13.30  w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”. W skład powołanej komisji weszło troje plastyków pilskich pani Marta Mrówka, pani Małgorzata Biała oraz przewodnicząca komisji pani Emilia Kamińska. Pierwsze miejsce  w konkursie otrzymał uczeń Szkoły Podstawowej w Wysokiej Sebastian Bąk. Drugie miejsce  zajęła Oliwia Nowak uczennica Szkoły Podstawowej w Śmiłowie,  trzecie miejsce otrzymała Aleksandra Piątek ze Szkoły Podstawowej w Kruszewie. Komisja przyznała również sześć wyróżnień m.in dla  Igi Michalskiej, Oliwiera Urbańskiego, Doroty Góry, Marii Świetlak, Jana Świerczyńskiego i Anity Wieczorek. Uroczystego wręczenia nagród dokonali Starosta Pilski Eligiusz Komarowski Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury – Ariana Latzke. Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w innych organizowanych konkursach przez naszą placówkę.

Opublikowano w Aktualności, Konkursy.