KONCERT KARNAWAŁOWY NA DESKACH MDK

„Koncert Karnawałowy”, który odbył się na scenie MDK „Iskra” (26.01.23r.), okazał się artystycznym deserem podsumowującym I semestr  tego roku szkolnego. Wzięło w nim udział ponad 50 uczniów Pracowni Muzycznej oraz Teatralnej. W różnorodnym repertuarze przygotowanym przez p. Justynę Bramczewską i p. Mariolę Kostrzewę zaprezentowali się gitarzyści, keyboardziści, wokaliści i aktorzy najmłodszych grup  teatru „Pinokio”. 200 osobowa publiczność fantastycznie przyjęła utwory muzyki współczesnej, ludowej, świątecznej, a także zabawne inscenizacje wierszy oraz karnawałowy pokaz mody, w którym młodzi aktorzy prezentowali kostiumy Pracowni Teatralnej niczym na profesjonalnym wybiegu modowym. To był bardzo sympatyczny wieczór zarówno dla licznej widowni jak i artystów, którzy za  ogrom włożonej pracy otrzymali na zakończenie koncertu słodkości. Przepiękne chwile koncertu zatrzymane w kadrze można podziwiać w galerii.

(więcej zdjęć na FB: Teatr MDK Piła), a wkrótce pojawi się również relacja filmowa.

Opublikowano w Aktualności, Pracownia teatralna, Zajęcia nauki gry na instrumentach ( gitara, pianino, keyboard).