KONCERT KARNAWAŁOWY NA DESKACH MDK

Kolejne wydarzenie dzięki pozyskanemu nowemu wyposażeniu.

„Koncert Karnawałowy”, który odbył się na scenie MDK „Iskra” (26.01.23r.), okazał się artystycznym deserem podsumowującym I semestr  tego roku szkolnego. Wzięło w nim udział ponad 50 uczniów Pracowni Muzycznej oraz Teatralnej. W różnorodnym repertuarze przygotowanym przez p. Justynę Bramczewską i p. Mariolę Kostrzewę zaprezentowali się gitarzyści, keyboardziści, wokaliści i aktorzy najmłodszych grup  teatru „Pinokio”. 200 osobowa publiczność fantastycznie przyjęła utwory muzyki współczesnej, ludowej, świątecznej, a także zabawne inscenizacje wierszy oraz karnawałowy pokaz mody, w którym młodzi aktorzy prezentowali kostiumy Pracowni Teatralnej niczym na profesjonalnym wybiegu modowym. To był bardzo sympatyczny wieczór zarówno dla licznej widowni- juniorów, rodziców i seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przepiękne chwile koncertu zatrzymane w kadrze można podziwiać w galerii.

Wydarzenie mogło odbyć się dzięki zakupionemu sprzętowi do nagłośnienia i oświetlenia, które zostało pozyskane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Opublikowano w Art talent.