DNI NIEPODLEGŁEJ OJCZYZNY W POWIECIE PILSKIM-Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pt. „MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA”

12 października 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” w Pile, odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pt. „MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA”. Konkurs ten został zrealizowany w ramach projektu „Dni Niepodległej Ojczyzny w Powiecie Pilskim”i uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

Uczestnicy z całego Powiatu Pilskiego zmagali się w trzech kategoriach, klasy I-III szkoły podstawowej, klasy IV-VIII ( w tym gimnazjum) oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Komisja, w składzie Pani Małgorzata Dobrańska oraz Pani Zuzanna Przeworska, po przesłuchaniu wszystkich recytacji postanowiła przyznać:

W KATEGORII KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ:

I MIEJSCE    Olga Słowińska

II MIEJSCE  Aleksandra Kobryń

III MIEJSCE   Anita Wieczorek

WYRÓŻNIENIE    Weronika Bogdańska

W KATEGORII KLASY IV-VIII (w tym gimnazjum):

I MIEJSCE   Milena Dawidziuk

II MIEJSCE  Martyna Misterkiewicz

III MIEJSCE  Klaudia Alichniewicz i Aleksander Licznerski

WYRÓŻNIENIA  Magdalena Adamska   Oliwia Zielnik   Krzysztof Kubiak   Weronika  Jendrzejek

W KATEGORII  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I MIEJSCE  Emilia Szymańska

II MIEJSCE  Milena Cabańska

Wszystkim bardzo dziękujemy, a laureatów konkursu zapraszamy na oficjalne wręczenie dyplomów i nagród,

10 listopada 2018 roku do Biura Wystaw Artystycznych w Pile

ul. Okrzei 9/2 przed Koncertem Muzyki Polskiej.

Opublikowano w Aktualności, Konkursy, Niepodległa 2018.