7 RECYTATORSKICH NIESPODZIANEK !!!

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości odbył się w MDK „Iskra” Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „MÓJ DOM, MOJA OJCZYZNA” , w którym wzięli udział także recytatorzy z naszych grup teatralnych. Choć tematyka konkursu wydaje się być bardzo trudna, a wierszy pozbawionych sztucznego patosu wciąż niewiele, uczestnicy poradzili sobie doskonale. Dwuosobowe jury doceniło aż 7 (!!!!) osób spośród naszych 11 recytatorów, co wywołało w nas ogromną euforię, bowiem niektórzy dopiero w tym dniu mieli swój debiut na scenie, a jeszcze inni próbowali kolejny raz zaistnieć! Recytatorzy – WIELKIE GRATULACJE !!!!! Oto nasza nagrodzona gromadka:
KATEGORIA I – III:
I NAGRODA – Olga Słowińska
II NAGRODA – Aleksandra Kobryń
KATEGORIA IV – VIII i GIMNAZJA:
I NAGRODA – Milena Dawidziuk
II NAGRODA – Martyna Misterkiewicz
III NAGRODA – Aleksander Licznerski
WYRÓŻNIENIE – Magdalena Adamska
KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
I NAGRODA – Emilia Szymańska
Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone 10.11.2018 r. w czasie uroczystego koncertu Muzyki Polskiej i zakończenia projektu „Dni Niepodległej Ojczyzny w Powiecie Pilskim”.

zobacz jak recytowała nasza gromadka : >>>>>>>>

zobacz galerię zdjęć:

Opublikowano w Aktualności, Pracownia teatralna.