Nagrody za literackie utwory już do odbioru!

Drodzy laureaci XVII Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” – dziękujemy za Waszą cierpliwość.

Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa  nie zorganizowaliśmy tym razem uroczystego koncertu literacko-muzycznego połączonego z ogłoszeniem wyników tego konkursu cieszącego się w naszym regionie dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Ale nagrody, wyróżnienia i podziękowania czekają na laureatów i ich opiekunów.  Ich fundatorami są: Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, oraz współorganizatorzy konkursu: Młodzieżowy Dom Kultury „ISKRA” w Pile, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, Fundacja Literacka im. Agnieszki Bartol oraz Wydawnictwo Media Zet Zuzanna Przeworska. Wśród nagród: eleganckie markowe pióra dla głównych laureatów konkursu, a także atrakcyjne wydawnictwa książkowe i gadżety.

Nagrody, wyróżnienia i podziękowania można odbierać  już od środy, 17 czerwca br., w godz. 9.00-13.00, w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” przy ul. Okrzei 9 w Pile. Zapraszamy laureatów i ich opiekunów.

Młodym autorom jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesu w naszym konkursie. Nie zsiadajcie z „Pegaza”!

Opublikowano w Aktualności, Klub literacki, Zajęcia literackie Klub Literacki „Pegazik”.