Życzymy pięknych wakacji. I zobaczenia!
Bardzo staraliśmy się „zakląć” pogodę, aby w piątkowe popołudnie cieszyć się słońcem. Powód był wyjątkowy – zakończenie roku szkolnego w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” w Pile.
Bardzo staraliśmy się „zakląć” pogodę, aby w piątkowe popołudnie cieszyć się słońcem. Powód był wyjątkowy – zakończenie roku szkolnego w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” w Pile.