ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY

Rekrutacja do MDK „ISKRA” w Pile na nowy rok szkolny 2022-2023

Nabór dla osób kontynuujących naukę w Młodzieżowym Domu Kultury, zapraszamy od 01 maja 2022 r. do 20 maja 2022 r.

Dla osób nowych rozpoczynamy od 20 maja 2022 r.

Rekrutacja odbywać się będzie tylko elektronicznie

Serdecznie zapraszamy na Drzwi otwarte 20 maja 2022 od godz. 15.00 do godziny 18.00  (Piątek)

Spektakl teatralny „Mały Książę”

W poniedziałek 25 kwietnia o godz. 11.00 w Sali Widowiskowej MDK w Pile odbyło się kolejne z cyklu przedstawienie teatralne pt. „Mały Książę” w wykonaniu Teatru RAZEM przy Środowiskowym Domu Samopomocy Caritas w Pile. Na widowni zasiedli wychowankowie Przedszkola Niepublicznego Caritas Nr 1 w Pile oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pile.

Kolejny Wernisaż Rysunku i Malarstwa uczniów z pracownia Lucyny Pach

21 kwietnia 2022 roku na Sali widowiskowej MDK ,,Iskra” odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Rysunku i Malarstwa młodzieży z pracowni Lucyny Pach. Był to  pierwszy wernisaż od czasów pandemii. Na wystawie prezentowane są prace 30 osób, które  wykazały się szczególnymi osiągnięciami artystycznymi, w sumie 79 prac rysunkowych i malarskich. Czytaj dalej