„Złote Pióra” dla młodych Mistrzów rozdane!

Za nami XVI Konkurs o „Złote Pióro” organizowany przez Klub Literacki Pegazik działający w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Pile. Wręczenie nagród odbyło się 20 marca 2019 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile.

Poziom był wysoki, wpłynęła rekordowa liczba prac i to o różnorodnej tematyce – tak w skrócie jury w składzie: Zuzanna Przeworska – przewodnicząca, poetka, dziennikarka, wydawca, prezes Fundacji Literackiej im. Agnieszki Bartol, która patronuje konkursowi; Elżbieta Ambroż – poetka i Jan Arski – dziennikarz, animator kultury, wiceprezes Fundacji Literackiej im. Agnieszki Bartol podsumowali tegoroczną edycję konkursu.

Wykaz nagrodzonych prezentujemy w załączonym poniżej protokole Jury:

16 konkurs Pegazika- Protokół jury-2019

Opublikowano w Aktualności, Zajęcia literackie Klub Literacki „Pegazik”.