Zakończenie roku szkolnego grup teatralnych z MDK „ISKRA”

W poniedziałek, 17 czerwca br. odbyło się teatralne zakończenie roku szkolnego. Na scenie zaprezentował się po raz ostatni przed wakacjami teatr Tabula Rasa ze spektaklem „Czarno – biała tęcza”, na który tym razem zaproszono aktorów teatru Pinokio (gr. starszej), rodziców młodzieży działającej w MDK i przyjaciół. Kameralne spotkanie ze sztuką uświetniły dwie instrumentalistki z Pracowni Muzycznej, uczące się gry pod kierunkiem p. Justyny Bramczewskiej. Na zakończenie miłego wieczoru opiekunka grup teatralnych, p. Mariola Kostrzewa, wręczyła swoim aktorom upominki i dyplomy za całoroczną pracę z życzeniami wspaniałego letniego wypoczynku. Nowe pomysły sceniczne z pewnością zaprezentujemy po wakacjach.