Wystawa rysunku i malarstwa młodzieży z pracowni pani Lucyny Pach

Od 11 lutego młodzież z pracowni Lucyny Pach prezentuje swoje Rysunki i Malarstwo na wystawie zrealizowanej w holu i na zewnątrz budynku Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA”.

Wystawione rysunki i malarstwo to:

• rysunek martwa natura, format 100×70 cm,
  • malarstwo akrylowe martwa natura, format 100×70 cm,
  • rysunek modela, format 100×70 cm,
  • rysunek modela, sucha pastela, format 100×40 cm,
  • portret graficzno – plakatowy, akryl, format 70×50 cm.

Prezentowane prace są wykonane przez naszych podopiecznych zdających, w tym roku szkolnym, egzaminy wstępne na kierunek Grafika na Akademii Sztuk Pięknych. Są to: Julia Słuszkiewicz, Anna Ruta, Hubert Wiora.  W budynku MDK zostały wystawione również rysunki architektoniczne w perspektywie zbieżnej, w formacie 50×70 cm Zuzanny Piechockiej. Uczennica w tym roku szkolnym zdaje egzaminy wstępne na Architekturę (Politechnika). Na wystawie ukazały się także rysunki i malarstwo martwych natur wykonane przez Wiktorię Przydatek i Antoninę Wawrzyniak, które egzaminy na Akademię Sztuk Pięknych będą zdawać w następnym roku szkolnym.

Zapraszamy do obejrzenia prac!

Opublikowano w Aktualności, Zajęcia plastyczne dla młodzieży, Zajęcia z rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów wstępnych na Uczelnie Artystyczne oraz Politechniczne ( kierunek Architektura) i do liceów plastycznych.