Wystawa Rysunku i malarstwa Mai Pietrzak z pracowni Lucyny Pach

Od 16 września 2021 roku Maja Pietrzak z pracowni Lucyny Pach prezentuje swoje prace malarskie i rysunkowe na wystawie w holu i na zewnątrz budynku Młodzieżowego Domu Kultury ,,Iskra”.

Wystawione prace to:

• martwa natura, rysunek, ołówek, format 100x70cm, 50x70cm,
  • martwa natura, malarstwo akrylowe, format 100x70cm, 50x70cm,
  • postać, rysunek z natury, węgiel, format 100x70cm,

Maja Pietrzak uczęszczała na zajęcia z rysunku i malarstwa do pracowni Lucyny Pach do grupy ukierunkowanej, w której to przygotowywała się do egzaminów wstępnych na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Wystawione prace na wystawie w MDK  Maja przedstawiła na egzaminach wstępnych na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Zdobyły one uznanie profesorów i Maja została przyjęta na Uczelnię. Od października 2021 r.  Maja Pietrzak będzie studiowała na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na Kierunku Grafika.

Cieszymy się i serdecznie gratulujemy!! 🙂

Opublikowano w Aktualności, Zajęcia z rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów wstępnych na Uczelnie Artystyczne oraz Politechniczne ( kierunek Architektura) i do liceów plastycznych.