Wielki sukces Dominiki Liszkiewicz, podopiecznej Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile

Dominika Liszkiewicz, podopieczna Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile, zwyciężyła w Berlinie w IX Międzynarodowym Konkursie Poetyckim „Jugend schreibt Gedichte”/”Młodzież pisze wiersze”!

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się 18 września w Instytucie Polskim w Berlinie z udziałem wicekonsula pana Adama Borkowskiego. Dominika Liszkiewicz podczas pobytu w Berlinie, uczestniczyła w warsztatach poetyckich w Haus für Poesie, miała okazję poznać grono młodych poetów m.in. z Niemiec i Luksemburga, zwiedziła również stolicę Niemiec.

Serdecznie gratulujemy !! 🙂

Opublikowano w Aktualności, Klub Dziennikarski „Reporter”, Klub literacki, Zajęcia literackie Klub Literacki „Pegazik”.