Spektakle teatralne 24.11.2021 r.

Dnia 24 listopada 2021 r. na deskach sceny MDK zaprezentowali się aktorzy dwóch grup teatralnych: Tabula Rasa oraz Pinokio. Nasza teatralna młodzież wystąpiła z dwiema sztukami; „Kto pociąga za sznurki?” i „Kwarantanna w mojej głowie”.

To autorskie spektakle, które powstały w czasie pandemii, a scenariusze napisała sama młodzież pod kierunkiem reżysera i opiekuna grup- p. Marioli Kostrzewy. Ich premiery (wraz z „Cesarskim słowikiem” trzeciej grupy) odbyły się podczas Dnia Teatru w MDK (22.10. br.), o którym pisaliśmy już wcześniej. Nasze prezentacje sceniczne spodobały się widzom i cieszymy się, że tak chętnie do nas wracają.

Dziękujemy serdecznie widowni z pilskich szkół- uczniom i nauczycielom z SP 7 oraz SP 2 – za burzę oklasków i miłe słowa wyrażające uznanie.

Kolejna odsłona teatralna dla szkół już 29 listopada o godz. 10.00!

Zapraszamy! 🙂

Opublikowano w Aktualności, Zajęcia teatralne.