Spekakl „Mały Książę” 2.12.2021r. – relacja

Dnia 2 grudnia 2021 r. na deskach sceny Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” odbył się spektakl pt. „Mały Książę”.  Wystąpili aktorzy Teatru „RAZEM” przy Środowiskowym Domu Samopomocy Caritas w Pile.

„Mały Książę” Antoine’a Saint Exupery’ego, to uniwersalne dzieło towarzyszące kolejnym pokoleniom. Historia chłopca odwiedzającego kolejne planety i odkrywającego siebie samego, niezmiennie urzeka prostotą i szczerością. To z pewnością niezwykłe dzieło, w którym każdy z nas odnajdzie coś dla siebie.

Podczas spektaklu odbył się również kiermasz rękodzieł i ozdób, z którego dochód zostanie przekazany na rehabilitację Klaudii, uczennicy SP nr 7 w Pile.

Aktorzy Teatru „RAZEM” zabrali nas w świat pełen magii, wzruszeń i barwnych kostiumów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć! 🙂

Powiat Pilski – Teatr RAZEM przełamuje bariery społeczne