Gratulacje dla młodej artystki Ori Gawrońskiej byłej uczennicy Lucyny Pach

Dnia 10 listopada 2021 roku  w Galerii Debiutów pilskiego BWA odbył się wernisaż Ori Gawrońskiej ,,(nie) światy”.

Ori Gawrońska uczęszczała do pracowni Rysunku i Malarstwa Lucyny Pach. Na zajęciach tych przygotowywała się do egzaminów wstępnych na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu na Kierunek Grafika. Obecnie jest absolwentką tej uczelni. Studiowała Grafikę Komputerową i Artystyczną. Dyplom obroniła w czerwcu 2021 roku z oceną celującą. Prowadzi zajęcia z warsztatów komputerowych dla studentów pierwszego roku Grafiki Artystycznej na Uniwersytecie  Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Odbyła miesięczną rezydencję artystyczną w Performing Arts Forum w St. Erme we Francji. Specjalizuje się w linorycie i grafice cyfrowej. W swoich pracach często porusza tematy eskapizmu, autoportretu i erotyki. Ori Gawrońska tworzy oryginalne linoryty, wyrafinowane w formie, mocne tematycznie, pełne wyrazu, mocne w przekazie.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wystawę!

Opublikowano w Aktualności, Zajęcia plastyczne dla młodzieży, Zajęcia z rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów wstępnych na Uczelnie Artystyczne oraz Politechniczne ( kierunek Architektura) i do liceów plastycznych.