5 października 2021r. – Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny

Dnia 5 października br. Miejska Biblioteka Publiczna im. P. Szumana w Pile zorganizowała Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny, który odbył się na Sali Widowiskowej MDK „ISKRA” w Pile !

Konkurs został zrealizowany w ramach projektu pn. „Kocham, lubię, szanuję”. Projekt otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Ojczysty dodaj do ulubionych”, wsparcia finansowego udzielił także Powiat Pilski.

W konkursie wzięło udział 63 uczestników, najlepszym z nich okazał się Hubert Niemiec z Zespołu Szkół Budowlanych w Pile – I miejsce, II miejsce zajęła Julia Żubryj – z Zespołu Szkół Ekonomicznych, natomiast na III miejscu znalazła się Oliwia Grudzień- również z Zespołu Szkół Ekonomicznych.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy !

Zdjęcia na stronie: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile – FB