KONCERT „WAKACJE TUŻ, TUŻ!”

Wszystkie przedwakacyjne prezentacje dzieci i młodzieży z MDK już za nami, a więc czas na kolejne podsumowanie.
❤️W integracyjnym koncercie „Wakacje tuż, tuż!” wzięły udział cztery pracownie: muzyczna, taneczna, wokalna i teatralna, toteż 14.06. nasza sala widowiskowa wypełniona była po brzegi. ????
❤️Najmłodsza grupa Teatru Pinokio (dzieci z klas I-III) wystąpiła z „Lokomotywą” Juliana Tuwima.???? Świetna inscenizacja stylizowana na raperską nutę została poprzedzona pantomimą dzieci, które oczekują na pociąg do Wakacjowa, a Maszynista odgwizduje koniec roku szkolnego. ????Kolejne inscenizacje w humorystyczny sposób opowiadały o ludzkich wadach, a puenta płynąca z każdego wiersza podsuwała widzom naukę. ????Piękne kostiumy dzieci, energia, odwaga i zabawna gra sceniczna wywoływały szczery śmiech i wielkie brawa publiczności.
❤️Każda z pracowni zaprezentowała się na scenie wyjątkowo, co zostało docenione przez p. Dyrektor, Nauczycieli i Gości. ????????????
Artyści z pracowni teatralnej otrzymali dyplomy i upominki podczas kolejnych spektakli i wspólnego wyjścia na lody. ????????❤️To był niezwykle cenny i piękny czas dla nas wszystkich, za który bardzo dziękuję.❗????????????????