Spotkanie wigilijne ( 15 grudnia 2017 r.)

W piątkowe południe 15 grudnia br. Młodzieżowy Dom Kultury „ISKRA” gościł pracowników i emerytów Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pile. Podsumowanie rocznej działalności Sanepidu oraz wigilijne spotkanie uświetniły występy uczniów z trzech pracowni MDK. Na scenie świetnie zaprezentował się dziecięcy zespół „Calineczki”, a następnie solistka Lilianna Grzesiak ze Studia Wokalnego „Iskra”, pracujący pod kierunkiem p. Iwony Brandenburger. W czasie występu instrumentalisty Rysia Dzidziula, który kształci się w Pracowni Muzycznej p. Justyny Bramczewskiej, zaproszeni goście śpiewali znane utwory. Podczas zabawnej inscenizacji wiersza, mali aktorzy z dziecięcego teatru „Pinokio”, słyszeli radosny śmiech widzów. Swój talent aktorski rozwijają pod okiem p. Marioli Kostrzewy. Wszyscy wykonawcy wraz z nauczycielami zostali nagrodzeni wspaniałymi brawami oraz pięknymi dyplomami przez p. Dyrektor pilskiego Sanepidu. W spotkaniu uczestniczył także Starosta Pilski p. Eligiusz Komarowski.