Nagrodzone występy teatru „TABULA RASA” (17.04.2018r.)

14 kwietnia br. aktorzy „Tabula Rasa” wystąpili jako Laureaci finału Przeglądu Młodego Teatru Wielkopolskim
w Suchym Lesie „Dzień Dobry, Sztuko”, do którego musieli zakwalifikować się poprzez wcześniejsze eliminacje.
Z kolei 16 kwietnia br. dali pokaz aktorskich talentów na  XXXVI Forum Teatrów Szkolnych w Czarnkowie, gdzie zdobyli Nagrodę Aktorską. Spektakl, opowiadający o podróży Alicji do Krainy Czarów,  w wykonaniu teatru „Tabula Rasa”, który skupia młodzież z pilskich gimnazjów i liceów, jest świadomym poszukiwaniem siebie  oraz własnej drogi dojrzałości. Za przedstawienie, pełne zabaw pantomimą, aktorzy otrzymali I Nagrodę na Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Pile. Autorem scenariusza  i reżyserem spektaklu jest opiekunka  grupy Mariola Kostrzewa, muzycznym opracowaniem zajęła się Justyna Bramczewska, a  scenografię przygotowała Marta Mrówka.

Opublikowano w Aktualności, Zajęcia teatralne.