Dni Niepodległej Ojczyzny w Powiecie Pilskim- Konkurs Piosenki pt. „ŚPIEWAMY PO POLSKU”.

19 października 2018 roku w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile odbył się Ogólnopolski Konkurs Piosenki pt. „ŚPIEWAMY PO POLSKU”. Konkurs ten został zrealizowany w ramach projektu „Dni Niepodległej Ojczyzny w Powiecie Pilskim”i uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

Uczestnicy  zmagali się w czterech kategoriach: 6-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat oraz 16 lat i powyżej.

Komisja, w składzie Pani Urszula Jaworska oraz Pani Joanna Kościelniak, po przesłuchaniu wszystkich wykonawców postanowiła przyznać:

W KATEGORII 6-9 LAT:

I MIEJSCE  Liliana Ligenza

II MIEJSCE  Maja Zacharska   i    Larisa Grams

WYRÓŻNIENIA  Helena Kopacz  Hanna Potecka   Lidia Maciaszczyk

W KATEGORII 10-12 LAT:

I MIEJSCE  Matylda Jodda

II MIEJSCE  Wiktoria Piepiora

III MIEJSCE  Aleksandra Kopacz

WYRÓŻNIENIE   Liliana Grzesiak

W KATEGORII  13-15 LAT:

I MIEJSCE  Agata Brandenburger

II MIEJSCE  Daria Badzińska

III MIEJSCE  Sandra Brauer

WYRÓŻNIENIE  Zuzanna Weinstok

W KATEGORII 16 LAT I POWYŻEJ:

I MIEJSCE  Zuzanna Tymper

II MIEJSCE  Michalina Zgaińska

III MIEJSCE  Jagoda Pachowicz

WYRÓŻNIENIE  Szymon Stróżyński

Wszystkim bardzo dziękujemy, a laureatom konkursu gratulujemy i  zapraszamy na oficjalne wręczenie dyplomów i nagród,

10 listopada 2018 roku do Biura Wystaw Artystycznych w Pile

ul. Okrzei 9/2 przed Koncertem Muzyki Polskiej.

Opublikowano w Aktualności, Konkursy.