Premiera spektaklu pt. „Poplątanie z pomieszaniem” za nami!

21 listopada 2018 r. (środa) na deskach Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile aktorzy Teatru PINOKIO na co dzień reprezentujący Pracownię Teatralną przy MDK wystawili spektakl pt. „Poplątanie z pomieszaniem”. Spektakl o trudnej sztuce pisania bajek skierowany był do dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych.

Okazało się, że zainteresowanie spektaklem przerosło oczekiwania zarówno aktorów jak i nauczyciela przygotowującego i nadzorującego spektakl. Do MDK przybyli licznie uczniowie ze szkół podstawowych z Piły.

Zapytaliśmy po spektaklu jednego z uczniów o komentarz i wrażenia: Nikola – „perfekcyjne wręcz przygotowanie (nie wyłączając scenografii, kostiumów itp.) w połączeniu z zaangażowaniem młodzieży dało oszałamiające efekty – oby tak dalej”.

Przedstawiamy poniżej aktorów i osoby przygotowujące spektakl:

Obsada:

KRÓL – Alina Dąbrowska

KRÓLOWA – Maja Sorgowicka

KRÓLEWNA – Zuzanna Szulc

DWÓRKA – Hanna Słowińska

BURMISTRZ – Julia Workowska

BŁAZEN – Oliwia Zielnik

KRONIKARZ – Angelina Litwinienko

STRAŻNIK – Zofia Kalinowska

SZEWCZYK – Oksana Olszewska

CZAROWNICA 1. – Oliwia Pietraszak

CZAROWNICA 2. – Weronika Ryczek

CZAROWNICA 3. – Weronika Gluba

SMOK – Karina Zawada

WĘDROWIEC 1. – Wiktoria Gembara

WRÓŻKA – Julia Krych

Adaptacja tekstu, opracowanie muzyczne i reżyseria – p. Mariola Kostrzewa

Scenografia – p. Marta Mrówka i p. Karolina Bereda (SP 12)

Oprawa akustyczna – p. Jakub Nakielski

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce p. Marioli Kostrzewy za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do spektaklu.

Opublikowano w Aktualności, Pracownia teatralna, Zajęcia teatralne.