I Rodzinny Bieg po Zdrowie 8 kwietnia 2017 r.

I Rodzinny Bieg po Zdrowie na Stadionie należącym do Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” przy ul. Okrzei mimo kapryśnej kwietniowej aury udał się rewelacyjnie.Jest to pierwsza o tak dużej randze impreza rodzinna, na przyjętym pod skrzydła Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” obiekcie.Do zmagań rodzinnych zgłosiło się około 400 zawodników. W Rodzinnym Biegu startowali:najmłodsi, biegający wokół płyty boiska, dla bardziej zawansowanych rodziców był bieg na 5 km oraz dla kijkarzy spacer rekreacyjny na 3 km. W trakcie rodzinnego spotkania można było skorzystać z porad medycznych oraz posilić się smacznym posiłkiem. Jest to kolejna impreza z cyklu promującego zdrowy styl życia wśród mieszkańców naszego powiatu. Na kolejne zapraszamy już wkrótce, gdyż frekwencja dopisała, a rodziny po raz kolejny udowodniły, że lubią i preferują tę wyjątkową formę aktywnego spędzania wspólnego czasu.