spektakl „Alicja w Krainie Czarów”

Za nami kolejny udany rok. Dziękuję wszystkim aktorom teatru Tabula Rasa za całoroczną pracę. Odtworzyliśmy ubiegłoroczny spektakl „Alicja w Krainie Czarów” z nowymi aktorami i występowaliśmy z nimi na konkursach (mieli chrzest sceniczny). Dziękuję też za zaangażowanie w tworzenie nowego projektu „Czarno – biała tęcza”, WASZEGO, bo to Wy, Kochani Aktorzy tworzyliście z moją drobną pomocą tekst. Dla niewtajemniczonych – spektakl ten opowiada o problemach młodego pokolenia . Trudne relacje z rodzicami, ich niezrealizowane ambicje przeniesione na młodzież, alkoholizm, odrzucenie w rodzinie, aż po przemoc szkolną, anoreksję i depresję nastolatków. Spektakl, wystawiany dla szkół gimnazjalnych i średnich oraz dla rodziców i zaproszonych gości, wywołał wielkie emocje i podziw. Zaskoczył wszystkich tematyką , warstwą wizualną i ruchem scenicznym. Za swoją działalność artyści otrzymali od opiekuna grupy i reżysera spektakli (Mariola Kostrzewa)dyplomy, nagrody i słodycze, a „na deser” chętni aktorzy wszystkich grup teatralnych miło spędzili czas grając w planszówki w gralni Chaos Games. Teatr Tabula Rasa otrzymał również pisemną Pochwałę Dyrektora za reprezentowanie swojej placówki podczas imprez organizowanych przez MDK „Iskra” i Starostwo Powiatu Pilskiego. Na spotkaniu zorganizowanym przez p. Dyrektor dla wszystkich wyróżnionych były też słodkości oraz drobne upominki, wspólnie zdjęcia i wpis do Księgi Pamiątkowej. GRATULACJE!!!

Opublikowano w Pracownia teatralna.