„Alicja w Krainie Czarów” na deskach w MDK „ISKRA” i nie tylko (12. 04.2018 r.)

Blisko 140 osób 12 kwietnia br. obejrzało spektakl teatralny pt. „Alicja w Krainie Czarów”  przygotowany przez młodych aktorów MDK „ISKRA” z teatru „Tabula Rasa”. Podróż Alicji w wykonaniu młodzieży z pilskich gimnazjów jest świadomym poszukiwaniem siebie, oraz własnej drogi dojrzałości. Za przedstawienie, pełne zabaw pantomimą, aktorzy otrzymali I Nagrodę na Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Pile. Spektakl oparty na scenariuszu i reżyserowany przez Mariolę Kostrzewę, w opracowaniu muzycznym Justyny Bramczewskiej i w scenografii Marty Mrówki, skierowany był do młodzieży z klas V-VII szkół podstawowych  z miasta Piły. Teraz przed naszymi aktorami z teatru „Tabula Rasa” występy konkursowe. Życzymy powodzenia.

Opublikowano w Aktualności, Zajęcia teatralne.