Działo się…

W pierwszym tygodniu FERII ZIMOWYCH (14 – 18 stycznia) Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” oferował dzieciom i młodzieży otwarte zajęcia:  zespołów instrumentalnych, warsztaty teatralne, turniej szachowy dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty wokalne, które odbywały się na sali widowiskowej pilskiego MDK.

Każdy mógł przyjść i spróbować swoich sił w wybranej dla siebie kategorii.

Zajęcia cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży z regionu pilskiego, co potwierdza dołączona galeria zdjęć.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas również w drugim tygodniu ferii – wstęp wolny!

Relacja z koncertu kolęd i pastorałek (11.01.2019 r.)

W piątek, 11 stycznia 2019 r. w sali widowiskowej odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej placówki. Przybyło wielu gości, którzy miło spędzili czas, śpiewając i wysłuchując utalentowanych młodych artystów. Występujące dzieci i młodzież przygotowały do występów: p. Iwona Brandenburger i p. Justyna Bramczewska.  Czytaj dalej

Kolejny sukces Dominiki

Dominika Liszkiewicz, 15-letnia poetka z Klubu Literackiego „Pegazik” MDK „ISKRA” w Pile, zajęła I miejsce w kategorii „Poezja – Młody Talent” w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim. Drugie i trzecie miejsca zajęli poeci z Warszawy i Krakowa. Ww. konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przystań w ramach projektu „Literatura jazzem barwiona”. Czytaj dalej

XVI Regionalny konkurs literacki „O Złote Pióro”

Klub Literacki „PEGAZIK” przy Młodzieżowym Domu Kultury ISKRA w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile zaprasza do udziału w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”.

Regulamin

KARTA ZGŁOSZENIA_KONKURS_O_ZLOTE_PIORO_2019

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych_O_ZLOTE_PIORO