Koncert Zespołu „Na Górze” i Czesława Mozila (5 grudzień 2017 r.)

Koncert grupy Na Górze z gościnnym udziałem Czesława Mozila był też połączony z jego solowym występem pt. „Czesław Śpiewa Solo Act”. Całość odbyła się we wtorek, 5 grudnia 2017 o godz. 19:00 w Młodzieżowym Dom Kultury w Pile (ul. Okrzei 9).
Było to charytatywne przedsięwzięcie zorganizowane w celu zebrania funduszy na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. W tym domu mieszka m.in. dwóch muzyków grupy Na Górze – Adam Kwiatkowski, wokalista i Robert Wasiak, perkusista. Zbiórka społeczna prowadzona była przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty: 40 zł. Z powodu ograniczonej liczby miejsc konieczna była rezerwacja .
Wydarzeniu patronują: Starosta Pilski Eligiusz Komarowski i Fundacja  Słoneczko i, a organizatorami byli: Stowarzyszenie w Rzadkowie, Stowarzyszenie Na Górze i Młodzieżowy Dom Kultury w Pile.