60 – lecie Klubu Sportowego „Sokół” w Pile ( 22 listopada 2017r.)

w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” w Pile odbyła się jubileuszowa uroczystość obchodów 60-lecia WKS „SOKÓŁ”Piła pod patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

W imprezie uczestniczyło liczne grono byłych działaczy i zawodników. Mariusz Małachowski, prezes WKS Sokół Piła, przedstawił historię klubu. Była to wspaniała wycieczka w przeszłość.

WKS Sokół – znany był w przeszłości ze znakomitych strzelców, siatkarek, piłkarzy oraz bokserów. Działacze, trenerzy, zawodnicy i inne osoby zasłużone dla klubu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego ( 22 listopad 2018 r.)

Wydarzenie  poświęcone było  osobom, które na co dzień służą pomocą i dobrą radą potrzebującym. w spotkaniu uczestniczył także Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, który skierował do zebranych piękne słowa podziękowania za ich często bardzo ciężką pracę. W jednostkach podległych powiatowi pracuje obecnie 466 osób.

Spektakl ” Najpiękniejsze eksperymenty naukowe, czyli o dwóch takich co skropili azot 2″ (21 listopad 2017)

21 listopada br. w Młodzieżowym Domu Kultury „ISKRA” w Pile odbył się spektakl  w ramach Kompani Marzeń.

Najmłodsi mieszkańcy Piły uczestniczyli w przedstawieniu naukowym ” O dwóch takich co skropili azot 2″.

Szaleni naukowcy dotarli do naszego miasta, gdzie oczarowali młodą publiczność humorem i widowiskowymi eksperymentami.

Takie spektakle tylko w Kompanii Marzeń !!!