KREATYWNE DZIECI na wycieczce w Muzeum Trofeów (26 czerwca 2017 r.)

Z okazji zakończenia roku szkolnego dzieci , uczęszczające w tym roku szkolnym na zajęcia KREATYWNE DZIECI otrzymały niespodziankę na zakończenie swoich zajęć w postaci wyjazdu do Muzeum Trofeów w Śmiłowie .  Dzieci wraz ze swoimi rodzicami, którzy również zostali zaproszeni do uczestnictwa w tym wydarzeniu zwiedziły Muzeum Trofeów Henryka Stokłosy. Czytaj dalej

Zakończenie roku szkolnego w Publicznym Przedszkolu Nr 19 w Pile (26 czerwca 2017 r.)

W tym dniu  sala widowiskowa MDK „ISKRA” gościła najstarsze dzieci i ich rodziców, wychowawców z Publicznego Przedszkola Nr 19 im. Misia Uszatka. Przedszkolaki pożegnały się ze sowimi paniami  i nauką w przedszkolu:  wierszami, piosenkami  i tańcami . Po bogatej części artystycznej Pani dyrektor Hanna Smolarz podziękowała wszystkim rodzicom za współpracę, a dzieciom życzyła sukcesów w Szkole Podstawowej .